Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TRADICINĖ SPORTO ŠVENTĖ „SPORTUOJAME KARTU“

Pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai kiekvienais metais aktyviai mini Kovo 11 – ąją – Valstybės atkūrimo dieną. Ta proga visi susirenka į tradicinę sporto šventę „Sportuojame kartu“.

Prieš varžybas dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Antanida Likšienė, linkėdama darnos, stiprybės, sveikos konkurencijos ir visokeriopos sėkmės. O pirmokai padovanojo nuotaikingą dainą.

Įdomias užduotis sugalvojo ir varžyboms vadovavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis. Dalyviai varžėsi dviejose grupėse: 1 – 2 ir 3 – 4 klasių. Visus pradžiugino ir suteikė galimybes išmėginti savo gebėjimus ir jėgas kulversčiai, kamuolio varymas ir valdymas kojomis, lauko teniso kamuoliukų pernešimas, tradicinis „traukinukas“… ir šių metų naujovė – kapitonų estafetė. O varžybas vainikavo taip visų mėgiama rungtis – virvės traukimas.

Pralaimėtojų šiose varžybose nėra. Laimi visi: ir tėveliai, nes gali matyti aktyvų ir laimingą savo vaiką, ir vaikai – besididžiuojantys savo sportiškais ir stipriais tėveliais.

Po varžybų komandas saldžiais prizais apdovanojo gimnazijos direktorė.

 

Z.Kleivienė, pradinių klasių mokytoja.

DSCF4542 DSCF4487 DSCF4501 DSCF4512 DSCF4535 DSCF4541

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal