gim_virselis1

TRADICINĖ SPORTO ŠVENTĖ „SPORTUOJAME KARTU“

Pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai kiekvienais metais aktyviai mini Kovo 11 – ąją – Valstybės atkūrimo dieną. Ta proga visi susirenka į tradicinę sporto šventę „Sportuojame kartu“.

Prieš varžybas dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė  Antanida Likšienė, linkėdama darnos, stiprybės, sveikos konkurencijos ir visokeriopos sėkmės. O pirmokai padovanojo nuotaikingą dainą.

Įdomias užduotis sugalvojo ir varžyboms vadovavo kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis. Dalyviai varžėsi dviejose grupėse: 1 – 2 ir 3 – 4 klasių. Visus pradžiugino ir suteikė galimybes išmėginti savo gebėjimus ir jėgas kulversčiai, kamuolio varymas ir valdymas kojomis, lauko teniso kamuoliukų pernešimas, tradicinis „traukinukas“… ir šių metų naujovė – kapitonų estafetė. O varžybas vainikavo taip visų mėgiama rungtis – virvės traukimas.

Pralaimėtojų šiose varžybose nėra. Laimi visi: ir tėveliai, nes gali matyti aktyvų ir laimingą savo vaiką, ir vaikai – besididžiuojantys savo sportiškais ir stipriais tėveliais.

Po varžybų komandas saldžiais prizais apdovanojo gimnazijos direktorė.

 

Z.Kleivienė, pradinių klasių mokytoja.

DSCF4542 DSCF4487 DSCF4501 DSCF4512 DSCF4535 DSCF4541

Bendrinti: