gim_virselis1

TRADICINIS KOVO 11-OSIOS BĖGIMAS

Kovo 9 dieną minint 27 –ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines Gimnazijoje jau dešimtmetį buvo organizuojamas Tradicinis Kovo 11-osios bėgimas. Kaip ir kiekvienais metais bėgikų gretos nemažėjo, jų šiemet buvo net 76 gimnazijos mokiniai ir baigęs gimnaziją mokinys Mantas Šilanskas, kuris distanciją įveikė pirmasis. Džiugu, kad tokiai datai pažymėti, mokiniai dalyvauja tokiose varžybose ir pasiryžta įveikti pusantro kilometro nuo Nepriklausomybės kovų paminklo iki Gimnazijos. Šiais metais bėgime dalyvavo mokiniai, kuriems motyvas buvo medalis, o kitiems sudalyvavimas. Vieni iš jų Jaunųjų šaulių būrelio nariai, kurie distanciją įveikė draugiškai visi kartu ir dar skanduodami ,,Vienas būrys – vienas kumštis“. Aktyviausia klasė šiais metais buvo penktokų, jų bėgime dalyvavo net dvidešimt. Po bėgimo mokiniai buvo vaišinami šilta arbata ir sausainiais, kuriuos parūpino Šėtos seniūnija.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius medaliais ir diplomais apdovanojo 12 mokinių iš 5-7 ir 8-IV klasių. Pirmąsias vietas 5-7 kl. grupėje užėmė šeštos klasės mokiniai Rytis Mikalauskas ir Raminta Pavlavičiūtė, 8-IV kl. – Marija Dzimavičiūtė ir Aivaras Pagrandis.

Užbaigiant tokį gražų renginį, gimnazijos bendruomenė prisidėdama prie pilietinės akcijos ,,Gyvasis tautos žiedas“, kieme sustojo į trispalvę tulpę.

 

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė

 

Bendrinti: