Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TRAKTIERIAUS MEDUOLIŲ KEPIMAS

MicrosoftTeams-image (55)

2023-12-11

Gruodžio 11 dieną antros  ir trečios klasių mokiniai pagal senovines tradicijas kepė Kalėdinius meduolius Skėmių traktieriuje. Kiekvienas mokinys nulipdė savo meduolį ir raitytai papuošė jį cukraus liukru. Jie taip pat išgirdo pasakojimą apie senąją Traktieriaus virtuvę, kokius valgius kepdavo krosnyje, kokius prieskonius naudodavo. Paskanavę mėtų arbatos su pačių padarytais kūčiukais, vaikai laimingi grįžo namo.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Rugienienė

Blog Attachment
Atgal