gim_virselis1

Trečioji diena stovykloje 

Trečioji stovyklos diena buvo skirta susipažinimui su gyvūnų gerovės tarnybos ,,Pifas“ veikla. 

Į svečius nuvykome ne tuščiomis. Atgabenome nemažą kiekį dovanų globotiniams. Jas mokiniai suaukojo atsiliepę į mokinukių Liepos ir Paulinos kvietimą. Lankydami gyvūnus patyrėme nemažai jautrių akimirkų ir sužinojome daug svarbių dalykų. Antra dienos veikla vyko grupėmis. Mažesnieji lankėsi gyvūnų parduotuvėje ,,Egzotika“ ir išsiaiškino, kokių rūšių gyvūnais prekiaujama, kokios priežiūros jiems reikia. Vyresnieji prekybos centre ,,KIKA“ atliko tyrimą  ir apskaičiavo, kiek kainuoja gyvūno išlaikymas per mėnesį. Užduotys buvo įdomios, įtraukiančios. Įvertinę tyrimo rezultatus supratome, kad noras įsigyti augintinį turi būti gerai apgalvotas. 

Išvykos pabaigoje turėjome puikią progą aplankyti Janinos Monkutės – Marks muziejų. Apžiūrėjome naują, įvairių pasaulio menininkų muziejui dovanotų, darbų ekspoziciją. Tokia įvairiapusė veikla mokiniams patiko ir buvo naudinga.  

Pradinio ugdymo mokytoja Džiuginta Ivanauskienė 

Bendrinti: