Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Trečiokas tapo laureatu

MicrosoftTeams-image (8)

2022-05-06

3 klasės mokinys Aironas Stauskis dalyvavo Lietuvos vaikų dailės ir keramikos konkurse ,,Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“. Konkurso tikslas – sudaryti Lietuvos vaikams ir jaunimui galimybę išreikšti save bei ugdyti kūrybiškumą dailės ir keramikos raiškos priemonėmis. Skatinti domėjimąsi ekologija norą pažinti ir saugoti gamtą. Konkurse dalyvavo 336 dalyvių darbai iš 65 ugdymo įstaigų. Aironas konkursui pateikė keramikos darbą ,,Čia mūsų namai“ ir 7 – 10 metų grupėje tapo laureatu. Gegužės 6 – 28 d. laureatų darbai eksponuojami Vilniuje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

3 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Atgal