Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Trečiokų žalioji palangė

MicrosoftTeams-image (15)

2022-04-07

Baigiantis žiemai visi laukia šilumos, saulėtų dienų bei žalumos. Trečiokai tikri daržininkai. Kaip tarė, taip ir padarė: auginsime daržoves klasėje ant palangės. Na, ir prasidėjo didysis darbymetis: kas sėklytę, kas indelį, o kas ir žemelės atsinešė. Pasirodo, tai labai įdomus užsiėmimas – galima stebėti, kaip augalas sudygo, išleido pirmuosius lapelius, kiek paaugo per savaitę, kurios sėklytės sudygo greičiau ir sparčiau auga, o kam reikia vytelių, nes leidžia ūsus. Kas rytą trečiokėliai skubėdavo prie palangės ir stebėdavo, kiek paaugo augalėlis. Rūpinosi, kam reikia drėgmės, o kas jau netelpa savo indelyje. Smagiausiai buvo, kai ėmė derlių. Špinatai, salotėlės, svogūnų laiškai beveik kasdien keliaudavo į valgyklą ir pagardindavo kiekvieno vaiko patiekalą. ,,Trečiokų žalioji palangė“ praplėtė mokinių bendravimo su žaliaisiais draugais patirtį, padėjo suprasti augalų gyvenimą, jų ilgą kelią nuo sėklytės iki žydėjimo ir vaisiaus subrandinimo. Mokiniai atlikę tokį tiriamąjį darbą suprato, kiek daug meilės, dėmesio, rūpesčio ir globos reikia augalui užauginti.

Pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Blog Attachment
Atgal