Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

,,TWO VIOLINS”IR NATALIJOS LEBEDEVOS TRIO KONCERTAS

Gegužės 5 dieną Šėtos kultūros centre vyko ,,Two Violins” ir Natalios Lebedevos Trio koncertas. Grupė atvyko iš Ukrainos, Kijevo. Smuiku grojo Illia Bondarenko ir Tatiana Zhmendak, boso gitara – Konstantinas Ionenko, mušamaisiais Pasha Galitsky, o klavišiniais – Natalia Lebedeva. Koncertas truko vieną valandą. Ši grupė yra dalyvavusi Velso princo Hario surengtame labdaros koncerte. Koncerto metu buvome supažindinti su džiazo muzika. Pasirodymas buvo labai įdomus. Šiek tiek nusibodo laukti, kol jis prasidės, bet laukti buvo verta. Ne kiekvienas galime nuvykti į tokių atlikėjų koncertą, todėl reikia naudotis kiekviena proga.

 

                                                                                          Kamilė Kliokmanaitė,  I a klasė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal