Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Unikali galimybė Gimnazijos mokiniams

424627539_868167218444430_318548818589815350_n

Interaktyvią, po Lietuvą keliaujančią ekspoziciją sausio 30 d. II kl. mokiniai aplankė neišvykdami iš Gimnazijos. Į mokyklos kiemą atvyko „Muziejaus ant ratų“ autobusas. Lietuvos švietimo istorijos muziejaus pagrindinis projekto „Muziejus ant ratų“ objektas – autobusas, kuriame įrengta interaktyvi veiksmo ekspozicija, skirta pristatyti Lietuvos didžiosios kunigaikštystės švietimo raidą XVI – XVII a. Projekto tikslas – teikti aukštos kokybės kultūrinį išsilavinimą jauniems žmonėms. Istorinis turinys autobuse pristatytas strateginio žaidimo pagalba pakvietė mokinius leistis į virtualią kelionę.

Žaidimo metu mokiniai buvo suskirstyti į dvi komandas ir varžėsi dėl įtakos XVI – XVII a. LDK. Žaidimo metu pristatyta reformacijos ir kontrreformacijos judėjimų įtaka švietimo raidai, mokiniai susipažino su mokyklų, spaustuvių, bažnyčių tinklo plėtra, taip pat kova dėl įtakos valdančiuosiuose LDK visuomenės sluoksniuose.

Po užsiėmimo reflektuodami Gimnazistai pasidžiaugė naujomis patirtimis, sudaryta galimybe išbandyti savo gebėjimus netradicinėse situacijose.

Vaidutė Kleivienė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

Blog Attachment
Atgal