gim_virselis1

UŽGAVĖNIŲ AKIMIRKOS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Nors šiais metais žiemos taip ir nesulaukėme, bet tradicijų laikomės. Vasario 25 d. Gimnazijoje buvo surengta Užgavėnių blynų pertrauka. 5 klasės mokinukai jau nuo 2 pamokos per technologijų dalyko pamokas kepė įvairių rūšių blynus, kuriais vėliau visus vaišino. O pradinukai, nešini pilnais padėklais, vaišino mamų iškeptais blynais. Gimnazijos direktorius M. Danilevičius su technologijų mokytoja Gintare fojė kepė špinatų (žalius) ir vaflinius su ciberžole (labai geltonus) blynus. Saldi uogienė, skanūs blynai, puiki nuotaika ir linksma muzika – ko gi dar reikia pozityviai dienai?

Po pietų pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis ėjo išvaryti žiemos į Šėtos kultūros centro surengtą Užgavėnių šventę. Ten ir Morę sudegino, ir riebios kiaušinienės paragavo, o kartu su trankiais šokiais bei žaidimais žiemą išvarė.

     

Bendrinti: