Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji.

IMG_0828

2021-06-01

Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji.

,,Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami kodėl ir kam,
Jeigu šis pasaulis kam priklauso,
Tai pirmiausia, žinoma, vaikams…“
                                               (J. Marcinkevičius)

 

Birželio 1-ąją pradinukai paminėjo savo dieną 🥳– Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Puikus oras, gera nuotaika ir šypsenos veiduose bei praleista valandėlė kartu, papildė mokinių dienos įspūdžius. Renginio pradžioje skambėjo vaikų popchoro Perliuko dainelės. Mokiniai linksmai praleido laiką kurdami aitvarus, dalyvaudami linksmose sporto varžybose, kurdami bendrą paveikslą ,,Linksma vaikystė“ ir gimnazijos kiemo taką puošdami savo piešiniais. Sukurti darbeliai užpildė ir papuošė gimnazijos erdves.

 

Blog Attachment
Atgal