gim_virselis1

Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji.

2021-06-01

Vaikų gynimo diena. Birželio 1-oji.

,,Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami kodėl ir kam,
Jeigu šis pasaulis kam priklauso,
Tai pirmiausia, žinoma, vaikams…”
                                               (J. Marcinkevičius)

 

Birželio 1-ąją pradinukai paminėjo savo dieną 🥳– Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Puikus oras, gera nuotaika ir šypsenos veiduose bei praleista valandėlė kartu, papildė mokinių dienos įspūdžius. Renginio pradžioje skambėjo vaikų popchoro Perliuko dainelės. Mokiniai linksmai praleido laiką kurdami aitvarus, dalyvaudami linksmose sporto varžybose, kurdami bendrą paveikslą ,,Linksma vaikystė” ir gimnazijos kiemo taką puošdami savo piešiniais. Sukurti darbeliai užpildė ir papuošė gimnazijos erdves.

 

Bendrinti: