gim_virselis1

VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS KARINĖ STOVYKLA „VILKŲ TAKAI“

2016 metais vaikus ir jaunimą, vaikinus ir merginas kviečiame į sukarintą pilietinio – patriotinio ugdymo stovyklą „Vilkų takai“, kuri vyks Kėdainių rajone (Surviliškio seniūnijoje), nuostabiame gamtos kampelyje prie Nevėžio upės.

Stovyklos pamainos: 2016-07-03 – 2016-07-09.

Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 10-16 m.

Stovyklos kaina: 150 EUR.

Į stovyklą kviečiami visi norintys: patirti tai – ko dar nėra patyrę; įveikti iššūkius, kurių nesitikėjo įveikti; atskleisti savyje tai – ko nežinojo esant; prisiliesti prie to – ką matė tik filmuose; pabendrauti su tais – dėl kurių miegame saugiai; patirti teigiamus įspūdžius, kurių nepamirš visą gyvenimą.

Profesionalūs instruktoriai – turintys karinės tarnybos patirtį, stovyklos vadovai – pedagogai, stovyklautojus aplankysiantys ir savo patirtimi bei įspūdžiais pasidalysiantys kariai, antiteroristinių bei specialiųjų pajėgų veteranai, priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai užtikrins, kad stovykla įsimintų ilgam, o gautos žinios ir perduota patirtis padėtų renkantis tolimesnį gyvenimo kelią.

 

STOVYKLOS PROGRAMA:

Išgyvenimo gamtoje įgūdžių mokymai;
Orientavimosi su žemėlapiu ir kompasu mokymai;
Pirmosios pagalbos suteikimo įgūdžių mokymai;
Įvairių mazgų rišimo mokymai;
Pilietinis – patriotinis ugdymas;
Kėdainių rajono istorinių vietų lankymas;
Baidarių žygis Nevėžio upe;
Karinės taktikos užsiėmimai;
Karinės estafetės, žygiai ir žaidimai;
Įvairių kliūčių įveikimas (persikėlimas per upę, kopimas į medžius, supažindinimas su profesionalia alpinistine įranga ir kt.);
Šaudybos pradmenys;
Savęs pažinimas per psichologinius žaidimus;
Kino vakarai;
Muzikinės vakaronės;
Susitikimai su kariais, antiteroristinių bei specialiųjų pajėgų veteranais, priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos pareigūnais;
Susitikimai su motoklubų nariais;
Rungčių ir konkursų nugalėtojų, labiausiai motyvuotų stovyklos dalyvių žygiai kariniais visureigiais;

 

Stovyklos programa bus derinama prie stovyklautojų galimybių, atsižvelgiant į individualias kiekvieno vaiko savybes, gebėjimus bei amžių, renginiai keičiami atsižvelgiant į oro sąlygas.

Bus laikomasi vidinės tvarkos ir drausmės, ugdomas savarankiškumas ir sąmoningumas.

Stovyklavietė įrengta miškingoje vietoje prie Nevėžio upės, užtikrinančioje saugią ir ekologišką aplinką. Vaikai naudosis ne tik gretimai esančiais aikštynais, kuriuose vyks įvairios pratybos, mokymai bei užsiėmimai, bet ir administraciniais pastatais, kuriuose vyks muzikiniai, kultūriniai, psichologiniai, kino vakaro renginiai. Naudosis tiek kareiviškais lauko dušais, tiek dušu su karštu vandeniu, įrengtu patalpoje.

Vaikai 5 (penkis) kartus per dieną (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai) valgys įvairų, skanų, sveiką, vietoje pagamintą maistą, įgis įgūdžių ruošiant patiekalus. Baidarių, istorinių bei karinių žygių metu vaikai įgis įgūdžių gaminant maistą ant laužo.

Stovyklautojai bus apdovanojami įvairiais originaliais prizais. Pačių stipriausių, ištvermingiausių ir pavyzdingiausių laukia nepamirštamas prizų prizas – pasivažinėjimas bekele visureigiais.

Stovyklos kainą sudaro: projekto organizavimas; pilnai įrengta karinė stovyklavietė; dušai lauke ir patalpoje; salė su multimedijos įranga; technikos, priemonių ir įrangos nuoma/įsigijimas ir/ar eksploatavimas; prizai; maitinimas visos stovyklos metu 5 kartus per parą; stovyklos vadovų, instruktorių paslaugos.

 

STOVYKLAUTOJAS PRIVALO TURĖTI:

Medicininę pažymą (forma 079/a);
Kuprinę;
Higienos reikmenis: muilą, šampūną, dantų pastą, rankšluosčius kojoms ir veidui ir kt.;
Apatinius rūbus – 2-3 vienetai;
Maudymosi kelnaites/kostiumėlį;
Marškinėlius trumpomis ir ilgomis rankovėmis – 2-3 vienetus;
Šiltus drabužius;
Kepurę ar kitą galvos apdangalą nuo saulės;
Tinklelį ir priemones nuo uodų;
Apsiaustą nuo lietaus (pageidautina bet neprivaloma);
Patogią, pritaikytą turistiniams žygiams avalynę (pageidautina, kad būtų nenauja);
Šlepetes;
Keletą porų kojinių;
Sulenkiamą peiliuką;
Žibintuvėlį;
Metalinį puoduką;
Miegmaišį ir aprangą miegui;
Kilimėlį po miegmaišiu (gali būti pripučiamas čiužinys).

 

Atvykimas bei išvykimas neorganizuojamas (atvykstama savarankiškai).
Atvykimas į stovyklą 2016-07-03, nuo 9.00 val. iki 12.00 val.
Dienotvarkė bus paskelbta stovyklos atidarymo metu.

ATVYKTI ADRESU:

Kalno g. 1, Surviliškio mst., Surviliškio sen., Kėdainių r.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:

Tel. 8-699-17627;

El.adresas: fondasincorporelt@gmail.com

www.incorporelt.lt

 

Bendrinti: