gim_virselis1

Vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ festivalyje ,,Dainuokime visi“

2023-05-31

Vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ festivalyje ,,Dainuokime visi“

  Gegužės 27 d. vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ dalyvavo Prienų miesto gimtadienio šventėje ir kartu paminėjo Prienų miesto  gimtadienį. Taip jau sutapo, kad šią dieną 10-ies metų sukaktį paminėjo ir Prienų meninio lavinimo studijos ,,Ramunėlė” kolektyvas (vadovė Ramunė Liutvynskienė).

Labai smagu, kad mūsų vadovės, Šėtos gimnazijos muzikos mokytojos Daivos Makutienės, dėka ir mūsų kolektyvas ,,Obuoliukai“ tapo šios šventės dalimi. Užsimezgė labai gražūs santykiai tarp kolektyvų, vaikai susirado draugų Prienuose. Taip pat džiaugiamės ir organizatorių dovana – nemokama ekskursija po Prienų miestą ir plaukimą laivu Nemuno vingiais. Su mumis, vaikų popchoru ,,Obuoliukai“, į šį festivalį vyko ir Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras ,,Perliukai“. Mes visi kartu pasveikinom Prienų kolektyvą ,,Ramunėlė“ su gimtadieniu ir atlikome, padovanojome net 22 dainų koncertą.

4 kl. mokinė Viktorija Kiaunytė

 

Bendrinti: