gim_virselis1

VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA “GYVŪNAI ŠALIA MŪSŲ”

Vaikai jautriai draugauja su savo augintiniais. Pasirinkti tokią stovyklos temą paskatino pačių mokinių pageidavimai. Dieninėje penkių dienų stovykloje dalyvaus 45 mokiniai iš 1-4 klasių. Vykdant įvairias veiklas bus ugdomos socialinės – emocinės kompetencijos, kūrybiškumas, bendrosios kompetencijos. Stovyklautojai rinks informaciją apie gyvūnų priežiūrą, gyvūnų poreikius, galimybes juos patenkinti Kėdainių įstaigose, teikiančiose paramą ir paslaugas augintinių šeimininkams, lankysis Kauno zoologijos sode. Patirtis perteiks fotografijose, piešiniuose, lipdiniuose, sukurtuose stalo žaidimuose, rengs parodas, dalyvaus debatuose. Taip pat mankštinsis, skaniai valgys kavinėje “Medėja”, daug bendraus tarpusavyje ir jausis laimingi.

Stovykla finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės ir tėvelių lėšomis.

Stovyklos vadovė Zina

Bendrinti: