Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VAIKŲ VELYKĖLĖS – 2017

Penktadienį pradinukai ruošėsi švęsti vaikų Velykėles Gimnazijos kieme, bet dėl nepalankaus ir visiškai nepavasariško oro teko keisti planą ir šventė vyko klasėse: mokiniai pasipuošė savo klasės margutį, rideno atsineštus margučius, linksminosi.

Patį didžiausią – 2 metrų aukščio – kiaušinį, skirtą respublikiniam vaikų Velykėlių konkursui, margino visi 1-4 klasių mokiniai. Tikybos mokytoja Lina palinkėjo sėkmės ir surengė mini viktoriną, apdovanojo nugalėtojus. Muzikos mokytojas Arūnas, pritardamas vaikų dainoms akordeonu, padėjo sukurti šventinę nuotaiką. Bibliotekininkė Vida parodos – konkurso, vykusio bibliotekoje, dalyvius vaišino saldainiais, o nugalėtojams įteikė padėkas.

Už dalyvavimą visi pradinukai apdovanoti Naisių vasaros teatro diskais „Melagių pilis“ – tai muzikinė inscenizacija pagal Vytautės Žilinskaitės kūrinį. O didysis margutis dar dalyvaus konkurse „Vaikų Velykėlės-2017“.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Mokytoja Giedrė Motiejūnienė

DSC_1234 DSC_1259 dsc123218

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal