gim_virselis1

VAIKYSTĖS PASAULIO LABIRINTAIS Į SĖKMĘ VISI KARTU

Lietuvos sporto universiteto ,,Aušros“ progimnazija  rugsėjo 24 d. pakvietė respublikos bendrojo lavinimo įstaigų mokinius, jų tėvelius ir mokytojus dalyvauti konferencijoje ,,Mano sėkmės mokykla“.

Kas mokykloje daro vaiką laimingą? Tada, kai jis ko nors mokosi, tyrinėja, stebi, atranda ir jam sekasi, o kai nepavyksta – nenuleidžia rankų, kai jam padeda draugai, tėvai, mokytojai. Vaikams reikia padrąsinimo kaip augalams saulės ir šviesos. Todėl, kai nusprendėme vykti į konferenciją, pranešimą rengėme visi kartu: Gabrielė, Faustė ir Jokūbas bei jo mama Neringa Saudargienė. Gabrielė pasidžiaugė , kad mokykloje jai sekasi viskas, ir kartu su Fauste papasakojo apie klasės ir gimnazijos renginius, varžybas, akcijas, šventes, apie tai, kas patiko ir pavyko. Neringa Saudargienė akcentavo tėvelių pastangas motyvuojant ir palaikant vaiką: „ne viskas iš karto pavyksta“, – teigė ji. Na, o mes, mokytojai, suprantame, kad kiekvienas vaikas yra nepakartojamas ir atsižvelgdami į kiekvieno individualius sugebėjimus, stengiamės patenkinti poreikius ir kartu išsiaiškinti galimybes.

                                                                     Antrokų mokytoja Giedrė Motiejūnienė

Nuotraukoje konferencijos dalyviai: antrokai Faustė Dobrovolskytė, Gabrielė Kulytė, Jokūbas Saudargas,  tėvų komiteto atstovė Neringa Saudargienė, mokytoja Giedrė Motiejūnienė ir  gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Širkienė.

 

DSC_0215

Bendrinti: