Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VAKARAS ,,ŠAULIŠKOS KALĖDOS“

Sauliskos kaledos 1

2018 gruodžio 8 dieną, šeštadienį, LK Kauno įgulos karininkų ramovėje, kuri skirta reprezentuoti Lietuvos kariuomenę bei organizuoti Lietuvos kariuomenės karių laisvalaikį, plėtoti kultūrą ir puoselėti tradicijas, vyko Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo II rinktinės kalėdinis vakaras ,,Šauliškos Kalėdos“.

Renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausieji. Rinktinės Jaunųjų šaulių komanda, kuri gegužės mėnesį dalyvavo Palangoje, Lietuvos Jaunųjų šaulių žaidynėse iškovojo I vietą. Kalėdiniame renginyje ji buvo pagerbta bei apdovanota. Komandos nariai dovanų gavo bilietus į naują lietuvišką filmą ,,Širdys“.

Džiaugiamės sėkme, dovanomis ir tikimės puikių laisvalaikio akimirkų.

Elona, Jaunųjų šaulių būrelio vadovė

 

Blog Attachment
Atgal