gim_virselis1

VALDYMO GRUPĖS POSĖDIS

Išplėstinis projekto valdymo grupės posėdis įvyko kovo 26 dieną Šėtos gimnazijoje. Dalyvavo ne tik partnerių mokyklų vadovai, bet ir MMK pedagogai. Posėdžio dalyviai pasidalino sėkmėmis ir aptarė problemas.

Šėtos gimnazijos mokytoja, projekto MMK pedagogė Vijolė Glebauskienė sėkme įvardino mokinių susidomėjimą projekto siūloma pailgintos dienos grupės veikla, pamokų mokymąsi, padedant mokytojui konsultantui, robotikos būrelio užsiėmimus.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius akcentavo, kad projektas „Matematika- laimėtojų mokslas“ yra inovatyvus, todėl kylančias problemas reikia laikyti pamokomis visai vykdančiai komandai.

Apsikeista nuomonėmis dėl rengiamų projekto dokumentų, veiklų intensyvumo, darbo mokinių atostogų metu.

Antanida Likšienė projekto vadovė

 

Vaidos Rastauskaitės nuotraukoje: posėdžio dalyviai atokvėpio minutę.
Bendrinti: