Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS INICIATYVA „100 MOKYKLŲ“

Sausio 17 d. I-IV gimnazinių klasių mokiniams vyko netradicinė pamoka, kurią vedė Kauno apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių skyriaus vedėja Irena Gasiūnienė. Dar gruodžio mėn. gimnazija prisijungė prie Lietuvos šimtmečiui skirtos Valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyvos „100 mokyklų“, kurios metu siekiama skatinti jaunuolių sąmoningumą bei auginti brandžią ir pozityvią visuomenę. Gimnazistai išgirdo apie mūsų valstybėje gyventojų mokamus mokesčius, jų istoriją ir svarbą. Susidomėję klausė apie šešėlinės ekonomikos reiškinius, jų pasekmes, sužinojo, kodėl svarbu prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo kasdieniame gyvenime.

Ekonomikos mokytoja Vijolė Glebauskienė

 

Blog Attachment

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal