Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VASARIO 5-ĄJĄ – FINALINĖS KVADRATO VARŽYBOS!

Vasario 5 d., penktadienį, 11 val. gimnazijoje vyks Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2005 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Be mūsų gimnazijos 3-4 kl. komandos, kurią subūrė ir treniruoja pradinių klasių mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė, jose dalyvaus Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos, Šilutės r. Katyčių pagrindinės mokyklos ir Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio komandos. Varžyboms teisėjaus vyr. teisėjas Bronius Šimokaitis.

Linkime mūsų šauniai komandai pasiekti aukščiausio apdovanojimo ir kuo didesnio pasitikėjimo savo jėgomis!

Neformalaus švietimo organizatorė Vijolė Glebauskienė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal