gim_virselis1

Vasaros pabaiga su koncertais

2022-08-29

Rugsėjo 27 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI sėkmingai sudalyvavo Kėdainiuose vykusiame VI respublikiniame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje SKAMBANTYS PERLIUKAI 2022. Nesvarbu, kad dar buvo atostogų metas, dar buvo galima degintis ir džiaugtis saulės spinduliais, tačiau Liepa, Andrėja, Paulina, Viktorija ir Kristupas savo atostogų laiką pakeitė į repeticijas, su noru atstovauti Šėtos gimnaziją nuostabiame festivalyje. Puikiai atlikta daina PERTRAUKĖLĖ (Ingos Šeduikienės) ir sulaukta gausių aplodismentų. Festivalyje dalyvavo kolektyvai, solistai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Prienų, Vilkaviškio, Šakių, Tauragės, Kaišiadorių, Ukmergės ir Kėdainių. Viso Kėdainių miesto parke nuskambėjo 60 dainų.

Vakare, miesto parke vyko dar vienas koncertinis pasirodymas, skirtas Kėdainių miesto gimtadienio šventei, tai koncertas ATVIRAS MIKROFONAS, kuriame savo talentus ir gabumus turėjo galimybę parodyti Kėdainiečiai, vaikai ir jaunimas. Tad džiaugiamės, kad šiame koncerte solo partiją atliko Šėtos gimnazijos mokinys Kristupas Juknys su savo pritarėjomis Liepa Germanavičiūte ir Andrėja Kitovaite. Kristupas šiame koncerte buvo pats jauniausias dalyvis. Jam dar tik 7 metai ir bus antrokas. Ir čia sulaukta gausių aplodismentų ir palaikymo, kad Kristupas ir toliau dainuotų.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

   

 

Bendrinti: