gim_virselis1

VASAROS POILSIO STOVYKLA ,,SPINDULIUKAI”

Pagiriuose gyvenantys Pagirių Adomo Jakšto skyriaus priešmokyklinukai ir Šėtos gimnazijos 1-5 klasės mokiniai birželio šeštosios rytą rinkosi į dieninę vasaros poilsio stovyklą ,,SPINDULIUKAI”. Kiekvieną rytą stovyklautojai mielai leido laiką sporto salėje. Visiems patiko sportuoti – šokinėti, bėgti, atlikti estafečių užduotis, žaisti kvadratą. Daug kalbėjomės, diskutavome, žaidėme įvairius žaidimus. Rinkome lauko gėlių puokštes ir radome akmenukų, šakelių, kurie tiko prie gėlių. Piešėme kieme augančius medžius ir gėles ne tik akvarele, guašu, bet ir naudojome augalus, kurie yra puiki piešimo priemonė. Pagirių parke puiku leisti laiką: surinkome šakas, šiukšles ir pasodinome pačių užaugintų gėlių daigus. Daug laiko skyrėme kūrybinei veiklai: pavyko puikios dėlionės iš augalų lapų, šakelių, žiedų, akmenukų.

Trečią stovyklos dieną organizavome išvyką į Krekenavą. Daug malonių įspūdžių patyrėme Pašilių stumbryne. Tai unikali galimybė gėrėtis stumbrais iš arti, stebėti, kaip jie maitinasi, trina savo didžiules nugaras į medžių kamienus, ilsisi saulės atokaitoje. Aplankėme Krekenavos Regioninio parko muziejų. Šalia Krekenavos regioninio parko lankytojų centro (Dobrovolės k. 2, Krekenavos sen.) įrengtas 0,5 km ilgio Pojūčių takas su 12 atokvėpio stotelių. Eidami šiuo taku, patyrėme malonių įspūdžių. Grožėjomės Nevėžio pakrantėmis ir vandens augmenija, bei raibuliuojančia upės tėkme. Lipti į apžvalgos bokštą mažesniesiems nejauku, bet pabėgioti labirintais ir Pojūčių taku – visiems buvo linksma. Kelionei autobusą skyrė Šėtos gimnazija. Bilietus ir kitas išlaidas apmokėjo tėveliai. Nuoširdžiai dėkojame. Išvyką organizavome kartu su ikimokyklinukų ir priešmokyklinės grupės auklėtoja Daiva Noreikiene.

Taigi, stovykloje aktyviai, linksmai ir draugiškai praleidome laiką. Suruošėme dvi parodėles: ,,Dėlionės iš gamtos“( Pagirių parke) ir piešinių ,,Stovyklauti linksma ir įdomu“.

 

Mokytoja Zita Burbienė

 

Bendrinti: