gim_virselis1

VASAROS POILSIO STOVYKLAI ,,VASAROS MOZAIKA” PASIBAIGUS

Linksmai prabėgo pirma vasaros savaitė vasaros poilsio stovyklos ,,Vasaros mozaikaˮ stovyklautojams Šėtos gimnazijoje. Stovykloje dalyvavo 22 mokiniai iš 1-5 klasių. Stovyklos tikslas – atskleisti vaikų gebėjimą geriau pažinti save, propaguojant pozityvų tarpusavio bendravimą, bendradarbiavimą, sveiką gyvenseną, tenkinant saviraiškos poreikius. Lėšas mokinių maitinimui skyrė Kėdainių raj. savivaldybė.

Mokiniams organizuota įvairi veikla, kuri vaikams buvo ne tik smagi, linksma, bet ir pamokanti. Stovyklos atidarymo dieną vaikai supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis, vaikai sukūrė savo stovyklos taisykles ir emblemą. Stovyklos emblema buvo išrinkta slapto balsavimo būdu, nugalėtoja tapo 4a klasės mokinė Gabrielė Šeduikytė.

Stovyklautojai kiekvieną rytą žaidė apšilimo žaidimus, po to vyko kūrybiniai, savęs pažinimo, pozityvų bendravimą, sveiką gyvenseną propaguojantys užsiėmimai, judrieji žaidimai. Savęs pažinimo užsiėmimus vedė ir naujų žaidimų mokinius išmokė psichologė Austėja, šypsenas vienas kitam dalinti skatino pradinių klasių mokytojos Giedrė ir Lina, kaip prižiūrėti dantukus, kad jie būtų sveiki ir gražūs papasakojo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona, kitose veiklose padėjo mokytojos Galina ir Zina.

Labiausiai mokiniams patiko išvyka į pušyną prie Mitėniškių kaimo. Stovyklautojai tvarkė aplinką, rinko šiukšles, jas rūšiavo. Stovyklautojai gerai padirbėję ir pasistiprinę pietumis, statė palapinę, žaidė judriuosius žaidimus ir smagiai leido laiką.

 Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojų laukė siurprizas – muilo burbulų fiesta, kurią surengė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Simona. Mokiniai turėjo galimybę padaryti dar nematyto dydžio burbulus ir vienas kitą nustebinti. Ir atsisveikinimui psichologė Austėja mokinių paprašė ant ilgo popieriaus lapo nupiešti stovykloje patirtų nuotykių upę. Mokiniai nupiešė jiems labiausiai įsimintinas akimirkas ir nuotaikas.

Pasibaigus stovyklai, dalis mokinių tęsė savo dieną kitos stovyklos ,,EKO mozaikaˮ atidarymo šventėje. Vasaros nuotykiai tęsiasi.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

 

DSC00145 DSC00155 DSC00164 DSC00170 DSC00195 DSC00205 DSC00218 DSC00235 DSC00245 DSC00263 DSC00278 DSC00284 DSC00325 DSC00329

Bendrinti: