gim_virselis1

VASAROS POILSIO STOVYKLAI ,,VASAROS ŠYPSENA” PASIBAIGUS

Greitai prabėgo pirma smagi vasaros savaitė 28 1-5 klasių mokiniams vaikų vasaros poilsio stovykloje ,,Vasaros šypsena”. Stovyklos tikslas – propaguoti sveiką gyvenseną, pozityvų vaikų tarpusavio bendravimą, bendradarbiavimą, tenkinant saviraiškos ir pažinimo poreikius. Lėšas stovyklos dalyvių maitinimui skyrė Kėdainių raj. savivaldybė.

Mokiniams stovykloje organizuota įvairi veikla, kuri vaikams buvo ne tik smagi, linksma, bet ir pamokanti. Stovyklos atidarymo dieną vaikai supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis, vaikai sukūrė savo stovyklos taisykles ir emblemą. Mokiniai dalyvavo socialinės pedagogės ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistės organizuojamuose užsiėmimuose, diskutavo apie draugystę, toleranciją, pagalbos ištiestą ranką, vyko pokalbiai apie sveiką gyvenseną, žaidžiami judrieji žaidimai. Kūrybinės dienos metu vyko dailės pleneras ,,Gimtojo kraštovaizdžio atspindžiai”.

Stovyklautojai buvo išvykę į turistinį žygį Mitėniškių km. pušynėlį. Kūno kultūros mokytoja mokinius supažindino su saugaus elgesio gamtoje, stovyklavietės įkūrimo taisyklėmis. Mokiniai sutvarkė stovyklavietės teritoriją, surinko paliktas šiukšles, sausas šakas, sužinojo kaip įkurti laužavietę ir pastatyti palapinę. Grįždami stovyklautojai jautėsi pavargę, tačiau džiaugėsi linksmai ir turiningai praleidę dieną.

Paskutinę stovyklos dieną, vadovaujami biologijos mokytojos, mokiniai tapo jaunaisiais gamtos tyrėjais. Stovyklautojai tyrinėjo skirtingas pievos augalų ir mažųjų pievos gyventojų – vabaliukų rūšis. Vyko diskusija aktualiais gamtos saugos, ekologijos klausimais.

Mokiniams daugiausiai įspūdžių paliko iškyla, kūrybinė veikla, jaunojo gamtos tyrėjo diena, sportiniai žaidimai. Stovyklautojai tikisi susitikti ir kitais metais.

Socialinė pedagogė  Ilona Jakienė

 
 

DSC00017 DSC00021 DSC00026 DSC00029 DSC00030 DSC00031 DSC00040 DSC00077DSC00036DSC00059 DSC00046 DSC00073

Bendrinti: