gim_virselis1

VEIKSMO SAVAITĖ ,,BENDRAUKIME IR KURKIME”

Kovo mėn. 24 -28 dienomis gimnazijoje vyko ,,Vaikų linijos” inicijuota savaitė ,,BE PATYČIŲ”.

Mūsų gimnazijoje veiksmo savaitei suteiktas šūkis ,,Bendraukime ir kurkime”, nes bendravimas ir kūryba žmones vienija, skatina tapti geresniais. Mokytoja Gintarė Boreišienė ir Gimnazistų klubas sukūrė emblemą, kurią gimnazijos bendruomenės nariai segėjo veiksmo savaitės metu. Gimnazijos psichologė ir socialinė peadgogė mokiniams vedė klasių valandėles temomis: ,,Mano klasės psichologinis portretas”, ,,Bendravimas, kuris neskaudina. Pagalbos galimybės”, ,,Elektroninės patyčios – tu gali jas sustabdyti”, dalino informacinius lankstinukus ,,Kaip padėti patyčias patiriančiam mokiniui” pedagogams, mokiniams ir jų tėveliams. Vyko akcija ,,Geros žinios aitvaras”, kurios metu visi mokiniai parašė gerą palinkėjimą ar žinutę draugui. Aitvaras būtinai perduos visas vaikų siunčiamas žinutes. ,,Vaikų linija” pasiūlė vaikams mokyklose sukurti ,,Draugystės knygą”. Mūsų mokiniai su klasių auklėtojais sukūrė po vieną puslapį šiai knygai, į kurį sudėjo savo kurtus piešinius, mintis, aplikacijas. Knyga perduota gimnazijos bibliotekai.

Tikime, kad jautrią širdį, gerų žodžių ir jausmų, noro padėti kitam turime kiekvienas, tik reikia mokėti visu tuo pasidalinti, skleisti gerumą aplink save. Elkimės taip, kad žmonėms, kurie mus supa, būtų gera.

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

Psichologė Vilma Vorošilaitė

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAbepatyciu

 

Patyčios – kvailystė

Patyčios – blogai,

Išjuokdamas kitą, atrodai kvailai.

Neverta smurtauti ir elgtis grubiai

Ir jausti sau kaltę vėliau amžinai.

 

Smagu juk draugauti, bendrauti kartu.

Gerai jausis kitas, gerai jausies tu.

Sušildyk širdelę gražiu žodeliu,

Praskaidrinki dieną ir bus Jums džiugu.

 

Kam tyčiotis reikia? Ir ką tu pasieksi?

Įžeidęs žmogutį, jo širdį sužeisi,

Po tam tikro laiko tu ašaras liesi.

Ar šito tu trokšti, ar tu to norėsi?

 

Gražiai leiskim laiką ir būkim linksmi,

Lai švyti kiekvieno širdelė šviesi.

VISI ESAM LYGŪS, VISI PAPRASTI,

GYVENKIME DRAUGIŠKAI, TAIKIAI VISI !

 

7a klasės mokinė Andželika Samsonovaitė

Bendrinti: