Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VĖJO ENERGETIKOS PASLAPTYS

IMG_3895

Lapkričio 20 dieną Šėtos gimnazijos I ir II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukaciniame užsiėmime „VĖJO ENERGETIKOS PASLAPTYS“. Užsiėmimas vyko Kaune, Lietuvos Energetikos institute. Edukacinius užsiėmimus vedė dr. Marius Marčiukaitis.

Lektorius supažindino su energetikos naujovėmis, paaiškino iš ko sudarytos vėjo jėgainės, kaip jos gamina elektrą. Antroje užsiėmimo dalyje mokiniai patys konstravo jėgaines. Su savo pagamintomis, sukonstruotomis jėgainėmis mokiniai dalyvavo varžybose – kieno jėgainė gamina daugiau elektros. Pergalę šventė merginų komanda.

Dėkojame lektoriui Mariui Marčiukaičiui už įdomų pasakojimą.

 

Blog Attachment
Atgal