VELYKINĖS AKIMIRKOS GIMNAZIJOJE 🌸🐣

Nors Velykos jau praėjo, gimnazistų taryba, pailsėjusi ir sugrįžusi po pavasario atostogų, sukvietė visus gimnazijos bendruomenės narius dar kartą susiburti ir pasidžiaugti šventine nuotaika gimnazijoje 😊
Dalinamės akimirkomis 📸
Bendrinti:
Skip to content