VERSLUMAS NELYGU VERSLUI – KONFERENCIJA MOKINIAMS IR MOKYTOJAMS

Veršvų gimnazija ir VDU Verslo praktikos centras organizuoja praktinę verslumo konferenciją mokiniams ir mokytojams.

„Verslumas nelygu verslui“ – respublikinė praktinė verslumo konferencija, skirta 9-12 klasių mokiniams ir mokytojams.

Konferencijos tikslas – įrodyti, kad verslumas reikalingas ne tik žmonėms, kuriems klijuojama skambi „verslininko“ etiketė. Pasitelkiant žymių Lietuvos žmonių pasakojimus ir praktinius užsiėmimus siekiama parodyti, kaip verslumo kompetencijos padeda realizuoti save ir išpildyti savo galimybes bet kurioje dominančioje srityje.

Kas ten vyks?

1. a) PRANEŠIMAI

Pirmasis pranešėjas – autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas su tema „Profesionalu būti verta“.

Antrasis pranešėjas – JAU GREIT!

1. b) KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Apie Verslumo kompetencijas svarbu ne tik išgirsti, bet ir „pačiupinėti“ jas praktiškai. Užsiėmimus mokiniams ir mokytojams ves Verslo praktikų centro, Kauno Veršvų gimnazijos ir VDU Švietimo akademijos atstovai.

Kur ir kada?

Data – balandžio 11 d.

Pradžia – 10 val.

Vieta – VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28)

Kas čia viską organizuoja?

Kauno Veršvų gimnazija – viena versliausių Europos mokyklų (The Entrepreneurial School Awards).

Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centras – verslumo ugdymo centras, kurio programa „Verslumo akademija“ pripažinta tarp trijų geriausių patirčių Europoje.

REGISTRACIJA: http://bit.ly/NelyguVerslui

P.S. Registraciją vykdo lydintys mokytojai!

Kauno Veršvų gimnazijos

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui