gim_virselis1

VERSLUMO DIRBTUVĖS „SPIEČIUJE“

2023-11-21

III kl. mokiniai dalyvavo Kėdainių verslumo centro „Spiečius“ suorganizuotose jaunimo verslumo dirbtuvėse „Drąsiau į verslą“, kurias vedė komandų treneris Darius Lomsargis. Lektorius dalinosi mintimis apie lyderystę, komandos kūrimą, verslumo ugdymą. Jis jaunuoliams akcentavo, kad tam tikra prasme visi jie bus versle, nes teks dirbti komandose, kurti bendrą vertę, dalintis idėjomis, spręsti klausimus „iš ko gyvensiu?“. Viso renginio metu lektorius Darius pabrėžė ne paties rezultato svarbą, bet mokymąsi.

Verslumo dirbtuvėse, kuriose dalyvavo Kėdainių Šviesiosios, „Atžalyno“ ir Šėtos gimnazijų mokiniai, vyko verslo simuliacijos žaidimas FreshBiz, kurio metu kiekvienas galėjo ne tik ugdytis verslumo gebėjimus, bet ir pajusti komandinio darbo, bendradarbiavimo, lyderystės svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. Pagrindinė žaidimo idėja – ne tik laimėti, bet kad visa komanda laimėtų kartu. Žaidimo metu reikia pasiekti finišą per ribotą laiką. Žaidėjai gali kurti verslus, imti paskolas, prekiauti akcijomis, derėtis, žaisti „veiksmo kortelėmis” ir t.t. Mokiniai galėjo išbandyti įvairias situacijas, su kuriomis gyvenime susiduria verslininkai.

Dėkojame Kėdainių „Spiečiaus“ koordinatorei Sandrai Barzdienei už kvietimą dalyvauti verslumo dirbtuvėse!

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Vijolė Glebauskienė

 

 

Bendrinti: