Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VIKTORINA “KĄ ŽINAI APIE UŽKREČIAMAS LIGAS”

Kovo 24 d. Kėdainių r. savivaldybės visuomenės sveikatos centre vyko rajoninė viktorina „Ką žinai apie užkrečiamas ligas“, skirta Tuberkuliozės dienai paminėti. Viktorinos tikslas – pagilinti mokinių žinias apie užkrečiamas ligas, jų perdavimo būdus ir profilaktines priemones. Taip pat siekiama ugdyti asmens higienos įgūdžius ir skatinti sveiką gyvenseną. Šioje viktorinoje dalyvavo įvairių mokyklų šeštokai. Mūsų gimnazijai atstovavo šie šeštokai – Vėjūnė Butkutė, Markas Lagunovičius, Melanie Siebert, Dovydas Tautkevičius, Miglė Derbutaitė. Buvo įdomu parungtyniauti su bendraamžiais „ Protų mūšyje“ apie užkrečiamas ligas ir pasitikrinti savo turimas žinias. Kūrėme ketureilį, piešinį.

Tarp 11 komandų mes laimėjome  ketvirtąją vietą. Gavome padėkas, buvome apdovanoti prizais. Prasmingai ir įdomiai praleidome laiką, parsivežėme daug įspūdžių.

Vėjūnė Butkutė, 6 klasė

20150324_094809 20150324_100450

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal