gim_virselis1

VIKTORINA „LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS LABIRINTAI“

Vasario 26 d. Šėtos gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros netradicinio ugdymo pamoka-viktorina „Lietuvių kalbos ir literatūros labirintai“, kurią organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos – Astra Vėžienė ir Vida Petrosevičienė.

Viktorinoje dalyvavo ir  kalbos bei literatūros labirintais vaikščiojo  šeštųjų klasių mokiniai. VI a ir VI b mokiniai pagal spalvas susiskirstė į komandas,  išsirinko kapitonus, sukūrė komandų pavadinimus. Komandos, kad įveiktų labirintą, turėjo atlikti keturias lietuvių kalbos ir literatūros užduotis.

Mokiniai raiškiai skaitė eilėraščius, juos iliustravo ir pristatė. Pagal kūrinių veikėjus reikėjo atspėti kūrinio pavadinimą. Taip pat mokiniai atliko gramatines užduotis. Jie mokėsi gražiai bendrauti grupėse ir bendradarbiauti.

Netradicinio ugdymo pamoka-viktorina „Lietuvių kalbos ir literatūros labirintai“ mokiniams patiko. Jie buvo išradingi ir sėkmingai įveikė labirintus. Geriausioms komandoms iš VI a ir VI b klasių buvo įteiktos padėkos.

Astra Vėžienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Bendrinti: