Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VIKTORINA ,,MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ‘‘

Šėtos gimnazijoje kovo 6 d. penktokai dalyvavo viktorinoje ,,Moki žodį – žinai kelią‘‘. Mokiniai susiskirstė į keturias grupes, išsirinkdami spalvotas juosteles. Išsirinko kapitonus. Grupėse kūrė eilėraščius apie lietuvių gimtąją kalbą, prisiminė rašytojus. Minė mįsles, sakė frazeologizmus, sinonimus ir antonimus. Viktoriną vedė mokytoja Astra Vėžienė. Komisijos narės mokytoja Vida Petrosevičienė ir mokytoja Aldona Šliažaitė skaičiavo taškus. Mokiniai buvo draugiški, gražiai bendradarbiavo. Jie gavo padėkos raštus.

Mokytoja Astra Vėžienė

 

 

Blog Attachment
Atgal