gim_virselis1

VILNIAUS S. DAUKANTO PROGIMNAZIJOS RESPUBLIKINIS ANGLŲ KALBOS – TECHNOLOGIJŲ PROJEKTAS ,,PASVEIKINKIME VIENI KITUS”

Šėtos gimnazijos anglų kalbos mokytoja Ilona ir antros klasės vadovė Lina su savo auklėtiniais prieš Kalėdas dalyvavo respublikiniame tarpmokykliniame anglų kalbos – technologijų projekte ,,Pasveikinkime vieni kitus”. Juk visi supranta užsienio kalbų mokymosi svarbą ir naudą, tačiau vis dažniau naujos kalbos mokymasis apsiriboja mechanišku taisyklių kalimu be aiškaus konteksto ir sąryšio su realiu gyvenimu. Šio projekto tikslai buvo:

  • skatinti pedagogų ir jų ugdytinių iniciatyvumą ir bendradarbiavimą,
  • sukurti kalėdinį atviruką (pasirinkta technika) ir užrašyti sveikinimą anglų kalba,
  • ugdyti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą.

Antrokai puikiai pasidarbavo, gamindami atvirukus, įdėdami daug savo darbo, pastangų, kūrybiškumo ir širdies. Anglų kalbos mokytojos Ilonos pagalba sveikinimus mokiniai užrašė angliškai. Antrokėlių gaminti atvirukai buvo išsiųsti projekto partneriams iš Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, o jų atvirukai atkeliavo į Šėtos gimnaziją ir buvo eksponuojami gimnazijos foje. Vėliau buvo išrinkti patys meniškiausi, įdomiausi projekto partnerių atvirukai ir išsiųstos padėkos.

Anglų kalbos mokytoja Ilona ir 2 klasės mokytoja Lina

 

Bendrinti: