gim_virselis1

VIZUALINĖS KOMUNIKACIJOS RAŠTINGUMO DIDINIMAS

Birželio 13 d. Šėtos gimnazijos 8-I gimnazinės klasės mokiniai turėjo puikią progą pagilinti savo žinias grafinio dizaino srityje. Mokiniai Pagirių A. Jakšto daugiafunkciame centre susitiko su LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacija) asociacijos tarybos nare, menininke Greta Bernotaite. Menininkė pravedė 3 val. užsiėmimą, kuriame mokiniams priminė apie grafinį dizainą, plakato istoriją, jo komponavimo būdus ir vizualinės kalbos ypatumus. Mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir individualiai kūrė plakatus. Pradėję nuo idėjos ir eskizo kūrimo, kelių variantų komponavimo, išpildė savo darbus ant pakuočių popieriaus. Džiaugiamės, kad turėjome tokią galimybę ir netradicinę dailės pamoką. Dėkojame daugiafunkcio centro vedėjai Daivai Noreikienei už bendradarbiavimą ir idėjų, projektų paiešką įgyvendinant netradicines veiklas

 

Dailės mokytoja Gintarė Boreišienė

 

Bendrinti: