Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

VU Chemijos ir geomokslų institute

1649694324154

2022-04-12

 Ankstų balandžio 11–osios rytą II kl. mokiniai, lydimi mokytojų Ritos Lingienės ir Vaidos Klevinienės išvyko į Vilniaus Universiteto Chemijos ir Geomokslų fakultetą. Gimnazistus pasitiko ir su geologijos muziejaus gausia ekspozicija supažindino dr. Eugenija Rudnickaitė. Dėstytojos užburiantis pasakojimas apie Žemės riedulius nepaliko abejingo nė vieno. Dar labiau visi nustebinti liko svečio iš tolimojo Sibiro – mamuto griaučių. Antroje edukacijoje mokiniai buvo supažindinti su atliekamais geologiniais tyrimais mikroskopų pagalba. Išsamus pasakojimas VU fakulteto kiemelyje apie prietaisus meteorologijos stotyje, užbaigė puikią ir turiningą viešnagę Chemijos ir Geomokslų institute.

Blog Attachment
Atgal