gim_virselis1

Žaliasis draugas Oliziukas

Jau įpusėjo pirmas kalendorinio pavasario mėnuo. Taip norisi mėgautis pavasariu, stebėti bundančią gamtą, grįžtančius paukščius. Tačiau saulutė labai saikingai dalija šilumą ir neleidžia džiaugtis taip laukiama žaluma. Bet tai ne bėda. Antrokai patys sugalvojo į savo namus pasikviesti pavasarį – pasigaminti žaliąjį draugą Oliziuką. Reikėjo: pjuvenų, sėklų, gabalėlio kojinės, lėkštutės, vandens, įvairiausių puošybos elementų. Kurdami Oliziuką, vaikai pasitelkė į pagalbą visą savo kūrybiškumą, vaizduotę, įvairiais raštais ir kaspinėliais puošė savo mažąjį draugą. Kiekvieną dieną stebėjo, kaip jis auga ir keičiasi. Oliziuko auginimas – tai ne tik laisvalaikio praleidimas, džiaugsmas akims, bet ir vaiko pareigos bei atsakomybės ugdymas. Juk be priežiūros ir laistymo, Oliziukas nebūtų užauginęs tokių vešlių plaukučių.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Zubieliauskienė

Bendrinti: