gim_virselis1

ZAPYŠKIO STOVYKLA „BŪKIME PILIEČIAI“

Spalio 26–30 d. Šėtos gimnazijos penki jaunieji šauliai praleido KRJOSO organizuotoje stovykloje „Būkime piliečiai”, kuriai vadovavo Paulius Zonovas ir Agnė Liudinavičiūtė. Atykę į stovyklos vietą visi gavome marškinėlius su Apvaliojo stalo inicialais. Palikę daiktus kambariuose, ėjome susipažinti su kitais stovyklos nariais – žaidėme įvairius susipažinimo žaidimus, kol pavyko prisiminti vieniems kitų vardus. Po susipažinimo visi turėjome laisvo laiko, bendravome arba dalyvavome kitose veiklose.

 

Ši stovykla buvo viena įsimintiniausių, nes teko daug bendrauti su naujais žmonėmis, išmokome daug žaidimų, sužinojome apie pilietiškumą, įvairias jaunimui skirtas organizacijas, savanorystę jose bei skautus. Į stovyklą buvo atvykęs Jaunųjų šaulių 2-osios rinktinės vadas Žymančius bei jo pavaduotoja, kurie papasakojo apie Šaulių sąjungą ir jos veiklą. Taip pat šioje stovykloje mes gilinome darbo komandose įgūdžius rungdamiesi estafetėse ir protmūšyje . Žygiavome 11 kilometrų partizanų takais, iki partizanų žieminės, kur mums papasakojo apie patriotiškumą, ką jis reiškė tam tikru istoriniu laikotarpiu, ir, žinoma, priminė Lietuvos istoriją.

Po žygio visi jaunieji šauliai su kitais stovyklautojais atsikvėpė pirtyje. Paskutinę stovyklos dieną visi savo komandose atliko kūrybines užduotis, pritaikė stovykloje įgytas žinias, pristatė vieni kitiems gautas pilietiškumo temas. Per stovyklos uždarymą visi buvo apdovanoti prizais už komandinius darbus bei aktyvų dalyvavimą

Stovykloje susiradome daug naujų draugų, įgijome naujų žinių apie pilietiškumą bei komandinį darbą. Visą laiką praleidome turiningai, nebuvo kada nuobodžiauti.

Martyna Kiaunytė

 

Bendrinti: