gim_virselis1

ŽEMĖ – VISŲ NAMAI

Kovo 20 d. minėjome žemės dieną ir pavasario lygiadienį. Gimnzijoje kovo 20 – 23 d. vyko veiklos skirtos šiai datai paminėti. Gimnazijos fojė papuošė per dailės pamokas 5-7 kl. mokinių pagamintas gyvybės medis, kuriame nutūpė pradinukų sukurti paukšteliai. Vyresniųjų klasių mokiniai su gegografijos mokytoja A. Vilkeliene ir gamtos mokytoja Ž. Jarmolavičiūte pamokų metu žiūrėjo filmus ir diskutavo XXI a. aktualiomis temomis kaip ,,Pasaulinė vandenyno tarša“, ,,Dienos ir nakties skirtumai pasaulyje“, ,,Pramonė ir aplinka – sauga pasaulye“, ,,Lietuvos taršos objektai ir šaltiniai“, ,,Europos taršos objektai ir šaltiniai“, ,,Žemė – visų namai“. Pertraukų metu Gimnazijos fojė norintys žiūrėjo filmus ,,Neregėta Lietuva“ ir ,,Namai“.

Vis nesibaigiančios žiemos išdaigos – sniegas ir šaltis, sutrukdė akcijai gamtoje – inkilėlių kabinimui. Todėl šią savaitę pasirodžiusi pavasarinė saulė pagaliau leido iškabinti inkilėlius medžiuose, kurie auga čia pat Gimnazijos parke. Dėkojame technologijų mokytojui V. Baltrūnui, kuris su septintos klasės mokiniais pasirūpino sugrįžtančiais paukšteliais.

NŠ organizatorė Gintarė Boreišienė

 

Bendrinti: