gim_virselis1

ŽEMĖS DIENĄ PASITIKOME SUGRĮŽTANČIUS PAUKŠČIUS

Tylioj ir saulėtoj popietės klasėj
vaikai, pasilenkę virš popieriaus, rašo
rašinį: ,,Laukiu pavasario…”
Pro nuogą, šakotą klevą, už lango,
matau debesim išmargintą dangų;
rasotu stiklu kaip ašaros
teka tirpstančio kovo ledas. Pavasario
laukiu ir aš. Kai pro graudų gruodą
kalasi pirmas želmuo. Kai balandžiai burkuodami
braido balutėse ant garuojančio grindinio…

Sulaukėme pavasario ir kovo 20-ąją paminėjome Žemės dieną. Ją pasitikdami 1- III klasių mokiniai darbavosi visą savaitę: kūrė Žemės paukštes, kuriomis papuošė gimnazijos parkelį,  rašė linkėjimus Žemei.  Pradinių klasių mokiniai dalyvavo gražioje akcijoje ,,Pasitikime sugrįžtančius paukščius” ir kiekvienas pasigamino po paukštelį, kurį pakabino ant gyvybės medžio gimnazijos fojė. 2a ir 2b klasių mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos R.Pupkuvienės, atliko lietuvių liaudies dainą ,,Padainuosim mes sustoję”, o ketvirtų klasių mokiniai, kadangi yra vyriausi pradinukai, su paukštėmis išskubėjo į kiemą. Visi galėjo pasigrožėti klasių sukurtais paukščiais ir palyginti, o kieno gi gražiausias ?

Žemės diena gražiai buvo paminėta ir Kėdainiuose, Ramybės aikštėje. Čia dalyvauti buvo pakviesti 1-6 kl. mokiniai. Mūsų gimnazijos 1-4 klasių atstovai, lydimi mokytojos E. Pečiulienės, taip pat dalyvavo šiame renginyje.  Pradinukai nusivežė pagamintus paukštelius bei tris inkilėlius. Inkilėliai iškilmingai buvo perduoti girininkams, o mokinių pagaminti paukšteliai su kitų mokyklų darbeliais papuošė kalnelį, esantį prie aikštės. Mokiniai grįžo pilni įspūdžių ir su dovanomis.

Neformalaus švietimo  organizatorė Gintarė.Boreišienė


DSC_0834 DSC_0833 DSC_0845 DSC_0849 DSC_0858

Bendrinti: