gim_virselis1

Žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“

Šiais mokslo metais mūsų gimnazijoje vėl vykdoma pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“, kurią administruoja ir veiklas organizuoja  VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.
Penktadienį įvyko pirmoji paskaita apie akvakultūrą ketvirtokams. Nuotoliniu būdu ją vedė dr. Justinas Dainys, mokslinį darbą dirbantis žuvininkystės institute. Ketvirtokai iš programos organizatorių gavo puikias pratybų knygeles, kuriose atliko pirmąsias užduotis. Pasirodo, klasėje yra daug vaikų mėgstančių žvejoti ir išmanančių apie žuvų rūšis.
-Sužinojau, kad yra įvairių rūšių žuvų,- pasakė ketvirtokė Goda Pakštytė. – Taip pat, kur ir kaip jas galima auginti, kodėl jos naudingos žmogui.
Paskaita bus organizuota ir 7 klasės mokiniams kitą savaitę. O pavasarį visų laukia išvykos į žuvivaisos ūkius ir organizatorių dovanos.
Nuotraukose: akimirkos iš pirmosios paskaitos apie akvakultūrą.

Antanida Likšienė

 

 

 

Bendrinti: