gim_virselis1

ŽYGIS „KLAIPĖDOS SUKILĖLIŲ KELIAS“

 Sausio 18–19 d. Šėtos gimnazijos 6 Jaunieji šauliai dalyvavo naktiniame žygyje „Klaipėdos sukilėlių kelias“. Žygio maršrutas Kretinga-Klaipėda. Žygis skirtas Lietuvos šaulių sąjungos 100-mečiui paminėti. Žygio tikslas, kad dalyviai ugdytųsi ištvermingumą, patriotiškumą, prisimintų Lietuvos istoriją bei, žinoma, turiningai praleistų laisvalaikį.

Žygio pradžia 22 val. Atvykę į Kretingą Jaunieji šauliai dalyvavo atidaryme, sugiedojo himną, palinkėjo vieni kitiems sėkmės ir energingai pradėjo žygiuoti. Žygyje Jaunieji šauliai aplankė daug įdomių vietų, „Vinetu kaimą“. Oras buvo puikus, gamta ir dangus neapsakomo grožio. Keliaujant teko paskanauti kareiviškos košės. Šį kartą pasitaikė ir kelios kliūtys – kelias buvo labai slidus, todėl dalyviai turėjo stengtis nepargriūti, pasitaikė keli grioviai apsemti vandeniu, kuriuos turėjo perbristi, taip pat turėjo kopti į ganą aukštą kalnelį. Visos šios kliūtys buvo įveiktos labai lengvai, nes vieni kitiems padėjome, buvome geros nuotaikos ir, žinoma, patogiai apsirengę.

Šis 25 km. žygis, kuriame dalyvavo šauliai, savanoriai ir civiliai tikrai įsimins visiems ilgam, nes žygį įveikėme gana greitai – į dragūnų batalioną grįžome 4 val. ryto. Namo išvažiavome skaudančiomis kojomis, tačiau su puikia patirtimi ir dar geresne nuotaika nei atvažiavome. Žygis buvo tikrai šaunus.

Dėkojame Pėsčiųjų žygių asociacijai už dar vieną nepakartojamą žygį, kuris rengiamas kiekvienais metais. Galime pasidžiaugti, kad jis virsta mūsų tradicija.

 

Jaunoji šaulė Martyna Kiaunytė

 

 

Bendrinti: