COVID-19 (2020-2021 M.M.)

Mokytojų, mokinių ir tėvų užduodamus klausimus apie skiepijimą nuo COVID-19 rasite čia >>>.

Covid-19 informaciją dėl kaupinių metodo tyrimų rasite čia >>>.

Informaciją apie nuotolinį mokymąsi 20192020 m. m. rasite čia >>>.

1. Informacija Tėvams (globėjams, rūpintojams). Jeigu Covid-19 liga patvirtinta Jūsų vaikui.
2. Informacija Tėvams (globėjams, rūpintojams), darbuotojams. Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas turėjo didelės rizikos sąlytį su asmeniu, kuriam patvirtinta Covid-19.
3. Informacija Tėvams (globėjams, rūpintojams). Jeigu ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo Covid-19 liga.
4. Vaizdinė medžiaga mokiniui dėl antigeno testo atlikimo savikontrolės tikslais.
5. Informacija darbuotojui (jeigu Jums yra patvirtinta Covid-19 liga).
6. Informacija įstaigos vadovui (jeigu Covid-19 liga patvirtinta ugdymo įstaigos mokiniui).
7. Informacija įstaigos vadovui (jeigu darbuotojas informuoja Jus apie patvirtintą Covid-19 ligos atvejį).
8. Informacija įstaigos vadovui (jeigu ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys bendravo su asmeniu, kuriam patvirtinta Covid-19 liga).
9. Informacija įstaigos vadovui (jeigu ugdymo įstaigoje mokiniui, darbuotojui pakilo temperatūra ar pasireiškė ūmioms žarnyno infekcijoms ir kt. užkrečiamosioms ligoms būdingi simptomai).
10. Vaizdinė medžiaga mokyklos darbuotojui dėl antigeno testo atlikimo savikontrolės tikslais.
11. Mobilusis Covid-19 patikros punktas Kėdainiuose.
12. Rekomendacijos persirgusiems COVID-19.