gim_virselis1

GERBIAMA ŠĖTOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENE,

GERBIAMI ŠĖTOS IR KĖDAINIŲ KRAŠTO ŽMONĖS,

Kviečiame tapti Lauko klasės projekto dalininkais ir rėmėjais!

 

Kaip jau daugelis žinote, Gimnazija žengia pirmuosius žingsnius vykdydama Lauko klasės projektą. Lauko klasė bus skirta tam, kad mokiniai galėtų atlikti gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) ir geografijos mokomųjų dalykų stebėjimus, tyrimus, projektus gamtoje pagal mokytojų parengtas darbų metodikas, vestų įvairių dalykų pamokas bei įgyvendintų kitus projektus, kurie ugdytų mokinių kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, lyderystę, bendražmogiškąsias vertybes.

 

Šis projektas – galimybė Gimnazijos lauko erdvę efektyviau pritaikyti ugdymo procesui, organizuoti edukacinius užsiėmimus ir pamokas netradicinėje erdvėje.

 

Pirminiais paskaičiavimais (skaičiuotos tik statybai reikalingos medžiagos) projekto įgyvendinimui reikia apie 5500,00 eurų. Gimnazija turi sukaupusi dalį lėšų, kurias gavo iš Tėvelių skirtos dviejų procentų pajamų mokesčio paramos. Šiuo metu vis dar trūksta dalies lėšų ir priemonių, kurios reikalingos Lauko klasės pastatymui ir įrengimui. Ieškome rėmėjų, kurie galėtų padėti priemonėmis, darbu ar skirti finansinę paramą.

 

Iš anksto dėkojame visiems bet kokia forma sutikusiems paremti šį projektą. Tik bendromis jėgomis mūsų Gimnazija atsinaujins, bus patraukli, išskirtinė ir šiuolaikiška.

Sąskaitos nr. Gimnazijos projekto paramai AB SEB bankas LT39 7044 0600 0807 3773

 

mokyklos1 (1024x584) mokyklos2 (1024x584) mokyklos3 (1024x584) mokyklos4 (1024x584)

Bendrinti: