LIETUVOS KARIUOMENĖS ATSTOVAI ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šių metų kovo 28 dieną Šėtos gimnazijoje apsilankė Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono atstovai. Jie surengė netradicinę pamoką apie NATO karinį..

KONFERENCIJA ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Šiemet yra minimos 105-osios katalikės pasaulietės, mokytojos ateitininkės, tremtinės, pasaulyje žinomos Sibiro kankinių maldaknygės „Marija, gelbėk mus“ autorės Adelės Dirsytės gimimo metinės. Šiai sukakčiai ir Šeimos metams paminė..

VILTIES GALIA

Kovo 26-ąją dieną Kėdainių Daugiakultūriame centre vyko renginys „Vilties galia“,  skirtas paminėti tremtiniams, kurie prieš 65-erius  buvo ištremti į Sibiro platybes. Minėjime dalyvavo buvę tremtiniai ir Šėtos, Kėdainių Šviesiosios..

TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA IR K. DONELAITIS

Šiemet technologijų olimpiados tema „Metų laikai“ skirta K. Donelaičio kūrybai, nes minime 300-ąsias poeto gimimo metines. Kai mokytoja R. Rylienė pasiūlė joje dalyvauti, iškart sutikau, nes mėgstu kurti įvairiausius rankdarbius. Šiai, ka..

ĮSPŪDŽIAI IŠ TARPTAUTINIO SIMPOZIUMO

Balandžio mėnesį buvau pakviesta dalyvauti Europos Atminties kultūros trečiajame Europos institucijų, dirbančių su 20-ojo  amžiaus Europos istorija, simpoziume  ir ketvirtajame darbo susitikime su atminties organizacijomis, įgyvendinančiomis ..