MOKYTOJŲ STREIKAS

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos iškėlė reikalavimus, į kuriuos Vyriausybė bei Švietimo ir mokslo ministerija neatsižvelgė, todėl Lietuvos ugdymo įstaigose, kuriose yra profesinės sąjungos (Šėtos gimnazijoje taip pat !)   VASARI..

ROBOTIKOS BŪRELIS GIMNAZIJOJE JAU VEIKIA

Nuo vasario mėnesio gimnazijoje veikia robotikos būrelis, kurį šiuo metu lanko 15 5-7 klasių mokinių. Baigiantis 2015 m. gimnazija rėmėjų lėšomis įsigijo 6 LEGO EV3 robotus, su kuriais dirbdami, žaisdami ir mokydamiesi vaikai gali lavinti ne ..

VASARIO 5-ĄJĄ – FINALINĖS KVADRATO VARŽYBOS!

Vasario 5 d., penktadienį, 11 val. gimnazijoje vyks Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2005 m. ir jaunesnių) finalinės varžybos. Be mūsų gimnazijos 3-4 kl. komandos, kurią subūrė ir treniruoja pradinių klasių m..

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška. (Poetas Paulius Širvys..

MOKINIŲ DĖMESIUI!