Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„AŠ TIKRAI MYLIŲ LIETUVĄ“

Šiemet yra švenčiamos jau 96 – osios Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimo metinės. Šią ypatingą dieną paminėjo ir Šėtos gimnazija. Šventės metu buvo rengiamos įvairios akcijos. Lietuva nuo seno gali didžiuotis nuostabaus grožio..

KELIONĖ Į ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRĄ

Š.m. sausio 19 d. 6 -8 ir I – IV klasių mokiniai vyko į Šiaulių dramos teatro režisieriaus P. Ignatavičiaus spektaklį „Ežiukas rūke“. Šis spektaklis buvo padovanotas mokiniams už gerus I pusmečio mokymosi pasiekimus.

SUSITIKIMAS SU MIKE PŪKUOTUKU

Sausio 12 dieną visas būrys gabiausių 1 – 5 klasių mokinių sugūžėjo į Šiaulių dramos teatrą. Susėdome ir laukėme susitikimo su nuostabiuoju Mike Pūkuotuku bei jo draugais. Mikę, jo draugus – Paršelį, Triušį, Tigrą, Asiliuką N..

SAUSIO 13-OJI ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

Sausio 13-oji – Laisvės Gynėjų diena. Tai ypatinga diena Lietuvos valstybei, visam laikui įrašyta į mūsų Tautos istoriją. Tai diena, kai Lietuvos liaudis masiškai protestavo prieš Sovietų Sąjungos vadovybę, kuri norėjo sunaikinti Lietuvos..

PASITINKANT DIDŽIAUSIAS METŲ ŠVENTES

Paskutinė savaitė prieš žiemos atostogas Šėtos gimnazijoje buvo  pilna šventinės nuotaikos. Belaukiant didžiųjų metų švenčių gimnazija pasipuošė Kalėdinėmis dekoracijomis, pertraukų metu skambėjo nuotaikinga muzika. Kiekvienos klasė..

counter Img
258

MOKINIAI GIMNAZIJOJE

counter Img
71

LAIDOS PABAIGĖ GIMNAZIJĄ

counter Img
39

MOKYTOJAI GIMNAZIJOJE